teması
Your Cart

Softcare Plus Pure H401

Softcare Plus Pure H401
Softcare Plus Pure H401
297.15TL
1,650.82TL
Ex Tax: 251.82TL
  • Stock:
  • Model: 6973210
  • Weight: 5.00dm
Ürün Tanımı;
 

El yıkama sıvısı ve dezenfektan. SoftCare Plus Pure kusursuz bakterisit özelliklere sahip, yumuşak bir el yıkama sıvısıdır. Ürün parfüm içermez, bu nedenle yiyecek işlenen alanlarda kullanımıada uygundur.
 

AÇIKLAMA

SoftCare Plus Pure kusursuz bakterisit özelliklere sahip, yumuşak bir el yıkama sıvısıdır. Ürün parfüm içermez, bu nedenle yiyecek işlenen alanlarda kullanımı da uygundur.

 

ÖZELLİKLERİ

SoftCare Plus Pure yumuşak bir yüzey aktif sistemi,kıvamlaştırıcı polimer ve nemlendirici bazlıdır. Amfoterik, poliglukosit, noniyonik bazlı yumuşak yüzey aktif sistem, yağlı kirlerin kusursuz şekilde çıkarılmasını sağlar.İçerikteki bu maddeler cilt üzerinde yumuşak etkili olduğundan, sık olarak el yıkama gerektiren alanlarda kullanıma uygundur. Ürün iyi bir klorhegzidin diglukonat ile formüle edilmiştir. Bu madde, eller durulanıp kurulandıktan sonra bile bakterilere karşı aktif kalır. Sağlık alanındaki uygulamalarda, klorhegzidin bazlı formülasyonlar genel dezenfektan olarak sıklıkla kullanılır. SoftCare Plus Pure parfüm içermez, yiyecekleri lekeleme ve koku verme riski olmadığından yiyecek sektöründeki alanlarda kullanımı uygundur.

 

ÜRÜN AVANTAJLARI

Çok etkili bir bakterisid olan klorhegzidin diglukonate içerir. Eller için yumuşaktır, sık el yıkamada kullanılabilir. Kusursuz temizleme performansına sahiptir. Parfüm ve boya içermez (yiyecek sektöründeki alanlarda kullanıma uygundur.)

 

KULLANIM TALİMATLARI

Üründen bir veya iki doz ele alınır. Eller ılık suyla yıkanır. Durulanır ve iyice kurulanır. Ellerin kuru olması hijyenik açıdan önemlidir. TEKNİK DATA Görünüş : Renksiz sarı viskoz sıvı Relatif yoğunluk : 1.005 Viskozite : 1050 pH : 5.25

Write a review

Note: HTML is not translated!
Bad Good
Captcha