Menu
Sepetim Sayfası
Tanex Beyaz etiketlerde süper kampanya! 250 TL üstü alışverişlerinizde kargo bedava! Ürünleri İnceleyin

Hakkımızda

Avrupa Tedarik 8 yıldır kurumsal tedarik hizmetleri pazarında sürekli yenilikçi ve kaliteli ürün ile eş anlamlı tutuluyor.2009 yılında Avrupa Grup bünyesinde kurulan Avrupa Tedarik 7000 den fazla ürün çeşitliliği ve aynı gün gönderim ile rakiplerinin arasında hızlı bir yükselişe geçmiştir.


Avrupa Tedarik tüm operasyon sürecinde kurumsal sorumluluğu yerine getiriyor.Sürdürebilirlik 2009 yılından beri kurumsal stratejisinin ayrılmaz bir parçasıdır.Avrupa Tedarik ,yönetilen tüm iş süreçlerinde %100 sürdürebilir bir şirket olma yolunda ilerliyor.Ürünleri ve tedarik süreçlerini sürekli olarak optimize etmektedir.Sonraki süreçlerde bu hedefe adım adım nasıl yaklaştığımızın bir özetini siz değerli müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyuyoruz.


Arkasında durduğumuz güvenilirlik,hızlı teslimat,mükemmelliyetçi yaklaşım gibi değerlerimizi yorulmadan mazeret bildirmeden yerine getirmemiz mutlak müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.Bu sebeple sizlerle bir kaç müşterimizin Avrupa Tedarik hakkında ki yorumlarını paylaşmaktan gurur duyuyoruz.


Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz.Kişisel Veriler Politikası inceleyebilirsiniz.

Maalesef ürün stoklarımızda tükenmiştir.Stoklarımıza geldiğinde sizi bilgilendirmek isteriz.Lütfen alt kısımda yer alan bilgileri doldurunuz.

İsim
E-Posta
Telefon
Yorum