teması
Your Cart

Jontec Eternum Yüksek Parlaklık Sağlayan Akrilik Cila

Jontec Eternum Yüksek Parlaklık Sağlayan Akrilik Cila
Jontec Eternum Yüksek Parlaklık Sağlayan Akrilik Cila
1,619.76TL
8,098.80TL
Ex Tax: 1,349.80TL
  • Stock:
  • Model: 7512694
  • Weight: 5.00dm
  • UPC: 761540003569

Ürün Tanımı

Yüksek parlaklık sağlayan akrilik cila.

KULLANIM TALİMATLARI

Dozaj: Ürün kullanıma hazırdır. Seyreltmeden kullanın.
 

Uygulama: Sadece zımparalanmış ve derinlemesine durulanmış ve tamamen kuru zeminlere uygulayın. Gözenekli ve hasarlı zeminlere, uygulamadan önce Johnson Diversey zemin kaplayıcı uygulayın. Ürünü, idareli olarak yere dökün ve hala ıslakken üst üste çakışan 1-1.5 m uzunlukta şeritlerde cila ile beraber eşit olarak dağıtın. Benzer şekilde ilave kaplamalar uygulamadan önce, (20-30) dakika boyunca tamamen kurumasını bekleyin. Gözeneksiz, düz zeminlere iki defa kaplama yapın. Gözenekli zeminler için genellikle üç kaplama yeterlidir.
 

Muşamba: İlk kaplama kuruduktan sonra, muşamba zemini mavi tamponlu tek diskli yıkama makinesi ile düzleştirin, sonra ıslak paspaslama yapın ve ilave kaplamalar uygulamadan önce tamamen kurumasını bekleyin.
 

Üst zımparalama ve yeniden kaplama: Tek cila tabakasını kaldırmak için JohnsonDiversey zemin üst zımparası kullanın ve kirli solüsyonu kombine yer yıkama makinesi veya ıslak vakum temizleyicisi ile toplayın. Tamamen kurumasını bekleyin ve ilave kaplama(lar) uygulayın.

Önemli not:

Diğer maddelerle seyreltmeyin veya karıştırmayın. ?şlenmiş plastik (yaylı vinil) ve kaplanmamış ahşap veya mantar zeminler üzerinde kullanmayın. Profilli/çivili kauçuk zeminlerde kullanmak için danışın. Dışarıda veya ıslak yerlerde kullanmayın.

TEKNİK DATA
Görünüm : Süt gibi beyaz sıvı
Relatif yoğunluk (20°C) : 1.04
pH (direkt) : 8.2 - 8.7
Uygulama miktarı : 20-40 ml/m2

Write a review

Note: HTML is not translated!
Bad Good
Captcha