teması
Your Cart

Sipariş Oluşturma

Ofis marketiniz avrupatedarik.com, müşterilerine her zaman kolay alışveriş deneyimi yaşatmak için kullanımı kolay ve anlaşılır bir e-ticaret sitesi tasarlandı.İhtiyaç duyduğunuz ve satın almak istediğiniz ürünleri alışverişinizin her aşamasında sepetinize ekleyebilirsiniz. Hangi sayfada olursanız olun, sayfanın sağ üst köşesinde yer alan Sepetim butonuna tıklayarak sepetinizdeki ürünleri incelemekte olduğunuz sayfadan ayrılmadan görebilirsiniz.  

İhtiyaçlarınız için siparişlerinizi avrupatedarik.com üzerinden birkaç dakika içerisinde kolaylıkla verebilirsiniz. Almak istediğiniz ürünlerin ürün sayfalarında tüm gerekli bilgileri bulabilirsiniz.Merak ettiğiniz konuları 0850 885 0 880 numaralı telefonlardan kategori yöneticilerimize iletebilirsiniz. 

256bit SSL ile korumalı güvenli Ödeme sayfamız, ödemelerinizi hızlı ve güvenli olarak gerçekleştirmeniz için özel olarak tasarlandı. Bu alanda ödeme tipinizi seçip Devam Et butonuna tıkladığınızda Sipariş Onayı ekranına yönlendirileceksiniz. Bu sayfada sepetinizi, ödeyeceğiniz tutarı, tahmini teslimat tarihini, fatura ve teslimat adresinizi, kargo ve ödeme seçimlerinizi görüntüleyebilirsiniz. Değiştirmek istediğiniz bir bilgi varsa, yine bu sayfa üzerinden güncelleme yapabilirsiniz. Mesafeli Satış Sözleşmesini onaylayıp Siparişi Oluştur butonuna tıkladığınızda, karşınıza gelecek olan onay sayfasıyla birlikte sipariş verme işlemleriniz tamamlanmış olacaktır. 

Bu işlemlerin ardından ilgili departmanımız ödeme işleminizi onayladıktan sonra siparişiniz hazırlanma sürecine alınacaktır. 


Ödeme Seçenekleri 


1) Havale / EFT ile gerçekleştirdiğiniz ödemelerinizde, sipariş tutarının banka hesaplarımıza geçmesiyle birlikte siparişiniz hazırlanma ve gönderim sürecine girecektir. 

2) Kredi Kartı ile gerçekleştirdiğiniz ödemelerinizde, banka harcama onayından sonra siparişiniz hazırlanma ve gönderim sürecine girecektir. 


Sipariş Takibi 


Siparişleriniz kargoya verildikten sonra, sistemimizde kayıtlı e-posta adresinize siparişinize ilişkin teslimat bilgileri gönderilmektedir. Bu e-postada yer alan kargo takip numaranızla siparişinizin son durumunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca, sitemiz üzerinden kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaptığınız taktirde, Hesabım bölümü üzerinden tüm geçmiş siparişlerinizi inceleyebilir, fatura bilgilerine erişebilir, kargo takibi yapabilir ve ilgili siparişi tek tuşla tekrarlayabilirsiniz.