teması
Your Cart

Clax Neutropur 6GL1 Asidik Sıvı Nötralizatör 21.70 Kg

Clax Neutropur 6GL1 Asidik Sıvı Nötralizatör 21.70 Kg
Clax Neutropur 6GL1 Asidik Sıvı Nötralizatör 21.70 Kg
2,057.04TL
10,285.20TL
Ex Tax: 1,714.20TL
  • Stock:
  • Model: 6973255
  • Weight: 25.00dm
Ürün Tanımı,
Clax Neutropur, özellikle ticari çamaşırhanelerde kullanılmak üzere hazırlanmış özel formüllü bir nötralizördür. Bu mamül, bakiye (kalan) alkaliniteyi gidermek için son durulama suyuna ilave edilmelidir.

AÇIKLAMA
 

Clax Neutropur, özellikle ticari çamaşırhanelerde kullanılmak üzere hazırlanmışözel formüllü bir nötralizördür. Bu mamül, bakiye (kalan) alkaliniteyi gidermek için son durulama suyuna ilave edilmelidir.

 

ÖZELLİKLERİ


Clax Neutropur, organik asitler bazlı sıvı bir alkali nötralizördür. Organik asitler, çamaşır üzerindeki veya durulama suyundaki alkaliniteyi nötralleştiren, dolayısıyla çamaşırın sararmasını önleyen etkin maddelerdir. Formüldeki temel nötralizör hammadde, çok düşük KOİ değerine ve mükemmel çevre profiline sahip olan formik asittir. Formik asit düşük kaynama noktasına sahip olmasıdolayısı ile durulama aşamasından sonraki kurutmada tamamiyle çamaşırdan uzaklaşır. Clax Neutropur, tüm tekstil tipleri için uygunsa da özellikle hastane çamaşırları,rulo havluların ve mopların yıkanması için idealdir.

 

ÜRÜN AVANTAJLARI

  • Durulama suyundaki ve çamaşır üzerindeki bakiye alkalinitenin etkin birşekilde nötralize edilerek giderilmesi
  • Doğada mükemmel biyolojik çözünürlük
  • Çamaşırlardaki sararmanın önlenmesi


KULLANIM TALİMATLARI
 

Dozaj miktarı, çamaşır tarafından absorbe edilen durulama suyunun alkalinitesine ve uygulanan yıkama programına bağlıdır. Nötralizör yıkamasıkma makinalarında son durulama suyuna, tünel tipi makinalarda ise son kompartmana doze edilir
Önerilen Dozaj: 1.5 – 4 ml/kg kuru çamaşır

 


TEKNİK VERİLER
 

Görünüm: Berrak, renksiz likit
Aktif Asidite : 7.35
Yoğunluk : 1.0845
 

Write a review

Note: HTML is not translated!
Bad Good
Captcha