Bu site çerez kullanıyor.

Bu çerezlerin bazıları zorunludur, bazıları ise sitenin nasıl kullanıldığı hakkında fikir edinerek deneyiminizi geliştirmemize yardımcı olur.

Geçerli ayarları kabul et

Teknoloji Ürünleri

Teknoloji Ürünleri


İş dünyasında olduğu kadar ev kullanıcılarının da büyük bir ilgi gösterdiği teknoloji ürünleri günümüzde en çok talep gören sektörlerden biridir. Avrupa Tedarik olarak en temel amacımız siz değerli müşterilerimize % 100 müşteri memnuniyeti sağlayarak ihtiyaçlarınızı karşılamaktır. Teknoloji ürünleri kategorimizde, sürekli güncellenen stoklarımızdan en uygun koşullarda ürün satın almanız için, dönemin en popüler ürünlerini satıyoruz. 


Neden Avrupa Tedarik?


Ekonomik fiyatlarımız ile tamamen müşteri dostuyuz. Ürünlerimiz müşteri memnuniyetini ve tüketici haklarını ön planda tutarak satılmaktadır. Ekip arkadaşlarımız sorumluluk sahibi, çalışkan ve disiplinli kişilerden oluşmaktadır. Amacımız sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada bilinen bir değer olarak yükselmek olduğu için, üstün teknolojiye sahip ürünler de her zaman kataloglarımız da yer almaktadır. 


İndirimli Bilgisayar ve Ofis Elektroniği


Tüketicilerin en sık tercih ettiği indirimli bilgisayar kampanyalarını mümkün olduğunca arttırarak, bütçenize dost bir alışveriş yapmanızı mümkün kılıyoruz. Sadece ürün satarken değil, sattığımız ürününün sonrasında da müşterilerimiz ile iletişimi kesmiyoruz. Sizlerden geri dönüş alarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bilgiye önem veren bir firmayız. 

Bu sebeple bütün çalışma sistemimizi ve ürünün yapılandırmasını bilgi üzerine kuruyoruz. Mutlu müşteriler için mutlu çalışanlar yaratmaya özen gösteriyoruz. Sektörün yıllardır bilinen firmalarından olan Avrupa Tedarik, bir iş yeri için ihtiyaç duyulan her ürünü temin ederek, tüm alışverişlerinizi tek elden yapmanızı mümkün kılmaktadır. 


Ofis Araç ve Gereçleri


Geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Müşterilerimiz için ofis mobilyaları ile uyumlu birçok ofis araç gereçleri temin ediyoruz. Çeşitlerimizi daha fazla arttırarak müşterilerimize yüzde 100 memnuniyet sağlamaktayız. Modern ofisler, Avrupa Tedarik’in güncel portföyüyle artık daha kolay!

Ayrıca Türkiye’nin 81 iline hizmet vermekteyiz. Sayfamızdan güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Ödemelerinizde kredi kartı, nakit ve 3D ödeme seçeneklerini kullanabilirsiniz. Müşterilerimize çeşitli ödeme seçenekleri sunmaktayız. Aklınızda oluşabilecek bütün sorularınız, siparişleriniz ve önerileriniz için hafta içi her gün bizlere ulaşabilirsiniz. 

Firma olarak hiçbir zaman müşteri memnuniyetinin önüne kişisel ve ticari çıkarlarımızı koymuyoruz. Bu konuda bize tamamen güvenebilirsiniz. Sektörde bu kadar firma arasında bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sektörde en çok tercih edilen firmayız. Hâlâ bizden alışveriş yapmadınız mı? Haydi, ne duruyorsunuz!


Ürünlerimizin Garantisi Hakkında


Sadece teknoloji alanında değil, ofis gereçleri, endüstriyel temizlik makineleri ve kimyasalları ile ilgili olarak da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Dayanıklı parçalar ile müşterilerimizin hizmetleri doğrultusunda çalışıyoruz. Sektörde bu konuma gelmemizin sebebi müşterilerimizden aldığımız olumlu yorumlardır. Onlar sayesinde kendimizi motive ederek çalıştık. Alanında deneyimli ekip arkadaşları ile çalışmaktayız. Ürün ve çalışma kalitemizden asla ödün vermedik. Sağlık açısından kaliteli ürünler ürettik. Çünkü biliyoruz ki, rahatsız ofis ortamında çalışan insanların verimli bir iş yapması veya verimli bir şekilde çalışması kesinlikle mümkün değildir. 

Tedarik ettiğimiz ürünler tedarikçi firma garantisi altındadır ve size herhangi bir sorun olması durumunda, en kısa sürede destek olacağımızın güvencesini veriyoruz. 


Alışverişinizden Memnun Kalın!


Kârlı alışveriş için kesinlikle doğru adrestesiniz. Bütün ürünleri memnuniyetinizi arttırmak adına tedarik etmekteyiz.  Sizin için en uygun olan ve ekonomik olarak memnun kalacağınız ürünlerimiz sizlerin iş yerlerinde performansını en üst seviyeye çıkartmaya yardımı olacaktır. İnsan sağlığına uygun ürünler kullanılmaktadır. Ürünlerde yaşanılan bütün olumsuzluk durumlarında firmamızın gerek gördüğü durumlarda ürünlerin değişimi ücretsiz olarak yapılacaktır. 


İndirim ve Avantajlar


Teknoloji ürünlerinde indirimli seçenekler takip ederek, toplu alımlarınızda kar edebilirsiniz. Size özel indirimlerimiz ve kampanyalarımızda ofisinize dair her türlü teknolojik ürün ve diğer ofis malzemeleri Avrupa Tedarik güvencesiyle satın almanız için beklemektedir.