Değerli ziyaretçimiz.16:00 kadar vereceğiniz siparişlerinizin aynı gün kargoya teslim edileceğini önemle hatırlatmak isteriz.

Sağlık Gereçleri

Göster:
Sırala:

Art Destekli Kaydırmaz Ayak Tabanlığı

Art Destekli Kaydırmaz Ayak Tabanlığı Ayak şeklinizin bozulmasını önleyecek tabanlık!   Ayak şekli bozukluğundan kaynaklı rahatsızlıkları önlemek v..

11,41 TL Vergiler Hariç: 9,67 TL

Ayak Bunyon Koruyucu 2 Parmağa Geçen Makaralı Set Ten Rengi

Makaralı 2 Parmağa Geçen Ayak Bunyon Koruyucu Ayak sağlığınızı korumanıza yardımcı olacak bunyon koruyucu!   Ayağınızdaki hallux valgus deformesi o..

6,85 TL Vergiler Hariç: 5,81 TL

Ayak Bunyon Koruyucu Makaralı Set

Ayak Bunyon Koruyucu Makaralı Set Tıpta hallux valgus deformesi olarak geçen ayak başparmağının yan tarafında oluşan çıkıntıyı önlemek amaçlı kullanı..

6,84 TL Vergiler Hariç: 6,34 TL

Ayak Nasır Koruma 6 lı Delikli

Delikli Ayak Nasır Koruma Ayağınızdaki nasırları korumak için kullanacağınız yastıklar!   Ayağınızda oluşan yaraları, nasırları korumak ve iyileşme..

6,14 TL Vergiler Hariç: 5,69 TL

Ayak Nasır Önleyici Silikon Ped (2 Adet) U00

Çekiç Parmak Yastığı Çekiç parmak rahatsızlığı olanlar silikon yastıkla iyileşeceksiniz! Küçük ayakkabı giymeden ya da kasların gevşek olmasından ka..

9,65 TL Vergiler Hariç: 8,93 TL

Ayak Parmağı Kemik Koruma Silikonu

Ayak Parmağı Kemik Koruma Silikonu Ayak parmağınızdaki kemik bozukluklarınızı gidermede yardımcı olacak koruyucu!   Ayak parmaklarınızda oluşan kem..

6,59 TL Vergiler Hariç: 5,58 TL

Ayak Vurma Önleyici Silikon Pedler (6 adet) U97

Ayak Koruyucu Ped: Silikon Ayak Yastığı (6 Adet). Yeni alınan bir ayakkabının oluşturduğu en büyük sorun ayakkabı vurmasıdır. Ayakkabı içine farklı ..

7,90 TL Vergiler Hariç: 7,32 TL

Bokoma Kafa Masaj Aleti

Müthiş bir kafa masajı sizi bekliyor. Göründüğünden çok daha etkili bir ürün karşınızda duruyor! Bokomayı kafanıza yerleştirip kafa derinize yavaş..

2,63 TL Vergiler Hariç: 2,23 TL

Bunyon Başparmak Koruyucu

Bunion Başparmak Koruyucu Ayak başparmağını doğal olmayan bir pozisyonda sıkan dar ve sivri burunlu ayakkabıların uzun süre giyilmesi sonucunda ay..

6,85 TL Vergiler Hariç: 5,81 TL

Çekiç Parmak Yastığı

Çekiç Parmak Yastığı Çekiç parmak rahatsızlığı olanlar silikon yastıkla iyileşeceksiniz! Küçük ayakkabı giymeden ya da kasların gevşek olmasından ka..

7,90 TL Vergiler Hariç: 7,32 TL

Dijital Ateş Ölçer Termometre

Yıllarca civalı cam termometreler sağlık dolaplarının vazgeçilmeziydi. Bugün bunların yerini dijital termometreler aldı. Dijital termometreler vücut ..

6,85 TL Vergiler Hariç: 5,81 TL

Dik Duruş Korsesi Chest Belt

Özellikle gelişme çağındaki çocuklarda sırt eğrilikleri, duruş bozukluklarının düzeltilmesinde ve yanlış oturma şekline karşı uyarıcı olarak kullanılı..

5,71 TL Vergiler Hariç: 5,28 TL

Foot Care Ayak Bakım Törpüsü

Ped Egg ayak bakımında devrim yaratan bir üründür!   Kalıntı bırakmadan ayaklarınızı yumuşak ve sağlıklı hissetmenizi sağlayan en yeni ve en hız..

4,39 TL Vergiler Hariç: 3,72 TL

Hatırlatma Alarmlı İlaç Kutusu

Hatırlatma Alarmlı İlaç Kutusu   İlaç unutma derdine son! Yoğun tempodan ilaçlarınızı almayı unutuyorsanız artık ilaç kullanım zamanlarınızda düzen..

30,71 TL Vergiler Hariç: 26,03 TL

Hava Yastıklı Boy Uzatıcı Tabanlık (5 CM)

Boy Uzatıcı Ayakkabı Tabanlık ile artık boyunuzu daha uzun gösterebilirsiniz ve en ekonomik ve en etkili çözüm yolu. Anında 1.5 ila 7 cm arası boyunu..

12,11 TL Vergiler Hariç: 10,27 TL

Horlama Önleyici Burun Aparatı

Nose Clip nasıl etkili oluyor ? Nose Clip burun yanaklarını dışa doğru iterek, burun hava yolu tıkalı veya daralmış hastaların burun içi hava k..

3,33 TL Vergiler Hariç: 2,83 TL

Işıklı Kulak Temizleme Seti

Kulak temizliği hem sağlık hem de temizlik açısından çok önemlidir. Ancak kulak temizleyici olarak satılan çubuklarla kulağınızı temizlemek bir yana d..

4,39 TL Vergiler Hariç: 3,72 TL

Köpüklü Topuk Süngeri

Köpüklü Topuk Süngeri Topuklarınızdaki basıncı azaltmanıza ve rahatlatmanıza yardımcı olacak Köpüklü Topuk Süngeri sayesinde atacağınız her adım yumu..

7,89 TL Vergiler Hariç: 6,69 TL

Kumaş Tırnak Batık Koruyucu

Kumaş Tırnak Batık Koruyucu Tırnaklarınızda oluşan rahatsızlıkları giderecek jel kumaş!   Ayak ve el tırnaklarınızda oluşan batık, nasır, çekiç par..

8,59 TL Vergiler Hariç: 7,28 TL

Manyetik Ayak Masaj Tabanlığı

Ayakkabı tabanına takılan Manyetik Ayak Masaj Tabanlığı her adım atışınızda şok etkisi ile vücudunuzu rahatlatır. Ayak tabanınızdan vücudunuza basınç..

12,11 TL Vergiler Hariç: 10,27 TL

Manyetik Sırt Destek Korsesi

Mıknatıslı Sırt Destek Yeleğini denedikten sonra onun rahatlığı ve konforuna çok alışacaksınız. Sırt ve bel ağrılarınızın azalmasına, kaslarınızın gev..

7,90 TL Vergiler Hariç: 7,32 TL

Mıknatıslı Bel Kemeri

Projektör Şeklinde Takı Çekmeceli Müzik Kutusunun nağmeleri ile nostaljiyi yaşayın, aynı zamanda odanızı süsleyin! Daktilo şeklinde tasarlanmış müzik..

24,13 TL Vergiler Hariç: 22,34 TL

Nose Up Burun Düzeltici ve Şekillendirici

Amerika'da bestseller olmuş, yüzlerce satış kanalında uzun süredir yer alan ve satış rekorları kıran burun kaldırıcı ve güzelleştirici Nose-Up şimdi T..

3,96 TL Vergiler Hariç: 3,35 TL

Pampered Toes Sensation Ayak Masaj Aleti (2 Adet)

Ayak parmaklarını şımartma zamanı! Pampered Toes Sensation ayak parmaklarınızı esnetir, masaj yapar ve yapısal bozuklukların düzelmesine yardımcı olu..

15,37 TL Vergiler Hariç: 13,02 TL

Parmak Ayırıcı Silikon Makara (2 Adet) V21

Parmak Ayırıcı Silikon Makara (2 Adet) V21   Başparmak duruş bozukluklarını düzeltme yardımcı olacak makara! Ayak başparmağınızda duruş bozukluğu v..

7,90 TL Vergiler Hariç: 7,32 TL

Parmak Koruyucu Silikon Parmak Gömleği (2 Adet) V3

Parmak Koruyucu Silikon Parmak Gömleği (2 Adet) V3   Ayak parmaklarınıza uygulanan basıncı azaltacak parmak gömleği! Ayakkabınızın ayak parmakların..

11,41 TL Vergiler Hariç: 10,57 TL

Pedi Mate Pilli Profesyonel Pedikür Seti (18 Parça)

Ped Mate ile ayak bakımınızı kendiniz yapın! Pedi Mate ayak bakımında devrim yaratan bir üründür. Kalıntı bırakmadan ayaklarınızı yumuşak ve sağlıklı..

23,69 TL Vergiler Hariç: 20,08 TL

Polar Kılıflı Termafor Sıcak Su Torbası (2 Litre)

Hastalanınca veya yatağınızda ısınamayınca! Üşümeye çözüm bulamayanlara, daha sıcak bir yatak isteyenlere geçmişten gelen sıcacık bir çözüm! Isınman..

8,59 TL Vergiler Hariç: 7,28 TL

Serçe Parmak Bunyon Koruyucu (2 Adet) V22

Serçe Parmak Bunyon Koruyucu (2 Adet) V22 Serçe parmağınızda oluşan şekil bozukluğunu önleyecek koruyucu!   Giydiğiniz ayakkabıların dar, sivri bur..

6,84 TL Vergiler Hariç: 6,34 TL

Shoe Bite Saver Ayakkabı Vurma Önleyici

Yeni Aldığınız ayakkabılar ayağınızı vurarak canınızı mı yakıyor? Shoe Bite Saver Ayakkabı Vurma Önleyici. Bu ped’ler ayakkabınızın arkasında bir yast..

10,09 TL Vergiler Hariç: 8,55 TL

Sıcak Su Torbası Termafor (1,75 Litre)

Hastalanınca veya yatağınızda ısınamayınca! Üşümeye çözüm bulamayanlara, daha sıcak bir yatak isteyenlere geçmişten gelen sıcacık bir çözüm! Isınman..

5,70 TL Vergiler Hariç: 4,83 TL

Sıcak ve Soğuk Kompres Yeleği

İster sıcak, ister soğuk sağlığınız için Sıcak ve Soğuk Kompres Yeleği... Boyun tutulmaları, bel ağrıları, eklem ağrıları ve soğuk algınlığı gibi dur..

25,45 TL Vergiler Hariç: 21,57 TL

Loading...
Loading...