Değerli ziyaretçimiz.16:00 kadar vereceğiniz siparişlerinizin aynı gün kargoya teslim edileceğini önemle hatırlatmak isteriz.

Spor & Sağlık

Göster:
Sırala:

Art Destekli Kaydırmaz Ayak Tabanlığı

Art Destekli Kaydırmaz Ayak Tabanlığı Ayak şeklinizin bozulmasını önleyecek tabanlık!   Ayak şekli bozukluğundan kaynaklı rahatsızlıkları önlemek v..

11,41 TL Vergiler Hariç: 9,67 TL

Ayak Bunyon Koruyucu 2 Parmağa Geçen Makaralı Set Ten Rengi

Makaralı 2 Parmağa Geçen Ayak Bunyon Koruyucu Ayak sağlığınızı korumanıza yardımcı olacak bunyon koruyucu!   Ayağınızdaki hallux valgus deformesi o..

6,85 TL Vergiler Hariç: 5,81 TL

Ayak Bunyon Koruyucu Makaralı Set

Ayak Bunyon Koruyucu Makaralı Set Tıpta hallux valgus deformesi olarak geçen ayak başparmağının yan tarafında oluşan çıkıntıyı önlemek amaçlı kullanı..

6,84 TL Vergiler Hariç: 6,34 TL

Ayak Nasır Koruma 6 lı Delikli

Delikli Ayak Nasır Koruma Ayağınızdaki nasırları korumak için kullanacağınız yastıklar!   Ayağınızda oluşan yaraları, nasırları korumak ve iyileşme..

6,14 TL Vergiler Hariç: 5,69 TL

Ayak Nasır Önleyici Silikon Ped (2 Adet) U00

Çekiç Parmak Yastığı Çekiç parmak rahatsızlığı olanlar silikon yastıkla iyileşeceksiniz! Küçük ayakkabı giymeden ya da kasların gevşek olmasından ka..

9,65 TL Vergiler Hariç: 8,93 TL

Ayak Parmağı Kemik Koruma Silikonu

Ayak Parmağı Kemik Koruma Silikonu Ayak parmağınızdaki kemik bozukluklarınızı gidermede yardımcı olacak koruyucu!   Ayak parmaklarınızda oluşan kem..

6,59 TL Vergiler Hariç: 5,58 TL

Ayak Vurma Önleyici Silikon Pedler (6 adet) U97

Ayak Koruyucu Ped: Silikon Ayak Yastığı (6 Adet). Yeni alınan bir ayakkabının oluşturduğu en büyük sorun ayakkabı vurmasıdır. Ayakkabı içine farklı ..

7,90 TL Vergiler Hariç: 7,32 TL

Bel Ağrıları Giderici Poweractive Manyetik Dizlik

Bel Ağrıları Giderici Manyetik Dizlik Poweractive Kronik bir bel ağrınız mı var? Fiziksel bir hareket yaparken ya da hareket sonrasında belinizde ..

13,61 TL Vergiler Hariç: 12,60 TL

Bio Shoes Ayak Kokusu Giderici

Ayak Kokusu Artık Dert Olmaktan Çıkıyor! Bio Shoes Ayak Kokusu Giderici İle 120 Gün Boyunca Ayaklarınız Bayram Edecek.   Erkek ya da kadın pek çok..

5,08 TL Vergiler Hariç: 4,30 TL

Bokoma Kafa Masaj Aleti

Müthiş bir kafa masajı sizi bekliyor. Göründüğünden çok daha etkili bir ürün karşınızda duruyor! Bokomayı kafanıza yerleştirip kafa derinize yavaş..

2,63 TL Vergiler Hariç: 2,23 TL

Bunyon Başparmak Koruyucu

Bunion Başparmak Koruyucu Ayak başparmağını doğal olmayan bir pozisyonda sıkan dar ve sivri burunlu ayakkabıların uzun süre giyilmesi sonucunda ay..

6,85 TL Vergiler Hariç: 5,81 TL

Cardsharp Kredi Kartı Şeklinde Çakı

Cebinizde ve cüzdanınızda kolaylıkla taşıyarak her yere götürebileceğiniz, yanınızdan bir an bile ayırmak istemeyeceğiniz hayat kurtarıcı bir cep çakı..

5,08 TL Vergiler Hariç: 4,30 TL

Çekiç Parmak Yastığı

Çekiç Parmak Yastığı Çekiç parmak rahatsızlığı olanlar silikon yastıkla iyileşeceksiniz! Küçük ayakkabı giymeden ya da kasların gevşek olmasından ka..

7,90 TL Vergiler Hariç: 7,32 TL

Çok Fonksiyonlu Katlanabilir (Kürek Çapa Testere Pusula)

Evinizdeki pratik yardımcılarınızdan kürek çok yer kaplıyorsa, Katlanabilir Kürek tam size göre... Ürün Özellikleri: Sağlam maddeden imal edilmişt..

14,96 TL Vergiler Hariç: 12,68 TL

Columbia Ateş Yakan Çakı

Yarı Otomatik olan bu çakının  arka kısmında bulunan çubuğu sayesinde ateş yakılabilir. Çubuk tak çıkar şeklindedir. Bıçağın ağız kısmına çubuk sür..

25,86 TL Vergiler Hariç: 21,92 TL

Dijital Ateş Ölçer Termometre

Yıllarca civalı cam termometreler sağlık dolaplarının vazgeçilmeziydi. Bugün bunların yerini dijital termometreler aldı. Dijital termometreler vücut ..

6,85 TL Vergiler Hariç: 5,81 TL

Dik Duruş Korsesi Chest Belt

Özellikle gelişme çağındaki çocuklarda sırt eğrilikleri, duruş bozukluklarının düzeltilmesinde ve yanlış oturma şekline karşı uyarıcı olarak kullanılı..

5,71 TL Vergiler Hariç: 5,28 TL

Dinlendirici Göz Bandı Sıcak ve Soğuk Kullanıma Uygun

İçerdiği jel formülü soğukluğunu ve sıcaklığını uzun süre muhafaza etmekle birlikte katılaşmadığı için uygulaması rahattır! Kullanılan lastik bant sa..

3,25 TL Vergiler Hariç: 2,76 TL

Düzgün Saç Kesme Terazisi

Saçınızı Kendi İstediğiniz Gibi Kesmek İstiyorsanız Bu Su Terazili Kesme Aleti Tam Size Göre! Saçınızı Rahatlıkla Kesmenizi Sağlayacak Terazili Tarakl..

12,35 TL Vergiler Hariç: 10,47 TL

Elevate Boy Uzatıcı Tabanlık

Elevate Boy Uzatıcı Tabanlık Boyunuzun kısalığından artık şikayet etmeyin! Artık bu bir sorun değil! Üstelik yürüyüşlerinizde rahatlama Sağlayacak. ..

11,04 TL Vergiler Hariç: 9,36 TL

Foot Care Ayak Bakım Törpüsü

Ped Egg ayak bakımında devrim yaratan bir üründür!   Kalıntı bırakmadan ayaklarınızı yumuşak ve sağlıklı hissetmenizi sağlayan en yeni ve en hız..

4,39 TL Vergiler Hariç: 3,72 TL

Glow Tattoos Geçici Fosforlu Dövme Seti

Glow Tattoos Geçici Fosforlu Dövme Seti UV ışıkların bulunduğu mekanlarda vücudunuza yapıştırdığınız geçici fosforlu dövmeler sayesinde ilgi odağı ol..

10,08 TL Vergiler Hariç: 8,54 TL

Güneş Enerjili Kamp Lambası

Doğa ve yaşam sevenlerin vazgeçemeyeceği çok özel bir üründür. Askılığı sayesinde her yere asılır. Power bank sayesinde sürekli ışık saçar Usb giri..

22,75 TL Vergiler Hariç: 19,28 TL

Güneş Enerjili Pedometre ve Kalori Ölçer Adımsayar

Güneş Enerjili Adımsayar ve Kalori Ölçer İle günlük rutin işlerinizi yaparken bir günde kaç adım atıp, kaç kalori harcadığınızı öğrenebileceksiniz.Kli..

20,19 TL Vergiler Hariç: 17,11 TL

Hair Bean Saç Düzeltici ve Yatıştırıcı Tarak

Karışmış, iç içe geçmiş, düğüm olmuş saçlarınızı zarar vermeden Hair Bean ile tarayın ve düzeltin! Saçlarınız dağılabilir, düğüm olabilir, karışabili..

7,47 TL Vergiler Hariç: 6,33 TL

Hatırlatma Alarmlı İlaç Kutusu

Hatırlatma Alarmlı İlaç Kutusu   İlaç unutma derdine son! Yoğun tempodan ilaçlarınızı almayı unutuyorsanız artık ilaç kullanım zamanlarınızda düzen..

30,71 TL Vergiler Hariç: 26,03 TL

Hava Yastıklı Boy Uzatıcı Tabanlık (5 CM)

Boy Uzatıcı Ayakkabı Tabanlık ile artık boyunuzu daha uzun gösterebilirsiniz ve en ekonomik ve en etkili çözüm yolu. Anında 1.5 ila 7 cm arası boyunu..

12,11 TL Vergiler Hariç: 10,27 TL

Horlama Önleyici Burun Aparatı

Nose Clip nasıl etkili oluyor ? Nose Clip burun yanaklarını dışa doğru iterek, burun hava yolu tıkalı veya daralmış hastaların burun içi hava k..

3,33 TL Vergiler Hariç: 2,83 TL

Hot Designs Tırnak Süsleme Kalemleri

Hot Designs Tırnak Süsleme Kalemleri ile tırnaklarınızın güzelliğine güzellik katın! Hot Designs Tırnak Süsleme Kalemleri tırnaklarınız üzerinde y..

9,76 TL Vergiler Hariç: 8,27 TL

Hot Huez Saç Tebeşiri

Rengarenk saçlarla kendinize yeni bir tarz yaratın. Hızlı,kolay,sprey-boya kullanmadan saç renginizi değiştirerek etkileyici bir görü..

8,77 TL Vergiler Hariç: 7,44 TL

Hot Stamps Işıltılı Saç Süsleme Damgaları

Hot Stamps Işıltılı Saç Süsleme Damgaları   Saç görünümüyle farklılık yaratmak isteyen bayanlara özel Işıltılı Saç Süsleme Damgaları: Hot Stamps Sa..

13,97 TL Vergiler Hariç: 11,84 TL

Işıklı Kulak Temizleme Seti

Kulak temizliği hem sağlık hem de temizlik açısından çok önemlidir. Ancak kulak temizleyici olarak satılan çubuklarla kulağınızı temizlemek bir yana d..

4,39 TL Vergiler Hariç: 3,72 TL

Loading...
Loading...