Değerli ziyaretçimiz.16:00 kadar vereceğiniz siparişlerinizin aynı gün kargoya teslim edileceğini önemle hatırlatmak isteriz.

Temizlik ve Bakım Ürünleri

Göster:
Sırala:

Kar Buz Önleyici Araç Ön Cam Brandası

Kar Buz Önleyici Araç Ön Cam Brandası Otomobiliniz park halinde iken ön camına brandayı örterek, yağan kardan, oluşan buzlanmadan koruyabilirsiniz. ..

11,85 TL Vergiler Hariç: 10,97 TL

Kar Buz Önleyici Büyük Boy Araç Ön Cam Brandası

Kar Buz Önleyici Büyük Boy Araç Ön Cam Brandası Otomobiliniz park halinde iken ön camına brandayı örterek, yağan kardan, oluşan buzlanmadan koruyabil..

13,15 TL Vergiler Hariç: 12,18 TL

Sihirli Sünger

Temizlikte devrim yaratan  kullandıkça yapabildiklerine şaşıracaksınız! sihirli sünger şebekemsi yapısı sayesinde en inatçı kirler dâhil her şey temi..

2,63 TL Vergiler Hariç: 2,23 TL

Wiper Wizard Oto Silecek Bakım Sihirbazı

Camlarınız çizilmesin! Wiper Wizard sileceklerinizi temizleyip, pürüzsüzleştirerek ön camınızla mükemmel bir temas kurarak çok daha iyi bir performan..

22,39 TL Vergiler Hariç: 18,97 TL

Araç Çakmaklık Girişli Oto Süpürgesi

Portatif, Hafif ve Çekimi güçlü olan Otomobil Süpürgesi ile aracınızı tertemiz yapın..12V araç çakmaklık girişinden elektriğini direkt aldığı için şar..

30,71 TL Vergiler Hariç: 26,03 TL

Kly-Getsun Lastik Tamir Köpüğü 450 ml

Kly-Getsun Lastik Tamir Köpüğü 450 ml Lastiğinizi hem tamir edin hem de şişirin! Ürün Açıklaması: Sabah kalktığınızda ya da en olmadık zamanlarda o..

17,11 TL Vergiler Hariç: 14,50 TL

Mikrofiber Oto Temizlik Süngeri Wash&Dry

Mikrofiber Oto Temizlik Süngeri Wash&Dry Ürünün saçaklı (püsküllü) tarafı boya yüzeyine yapışan sert toz, kum, çamur vb. maddeleri içine çekerek ve e..

6,58 TL Vergiler Hariç: 6,09 TL

Nano Silgi Sünger

Nano Silgi Sünger Nano silgi sihirli sünger yapısı sayesinde en inatçı kirler dahil her şey temizler. Sihirli sünger alışılagelmiş silgiler gibi kull..

4,39 TL Vergiler Hariç: 3,72 TL

Quixx Scratch Remover Araç Çizik Giderici Set

Quixx Scratch Remover Araç Çizik Giderici Set Büyük şehirlerde araç kullanmak zordur. Ne kadar dikkat ederseniz edin aracınız çizilir ya da yıpranır...

24,13 TL Vergiler Hariç: 20,45 TL

Loading...
Loading...