Bu site çerez kullanıyor.

Bu çerezlerin bazıları zorunludur, bazıları ise sitenin nasıl kullanıldığı hakkında fikir edinerek deneyiminizi geliştirmemize yardımcı olur.

Geçerli ayarları kabul et

Kırtasiye Malzemeleri

Kırtasiye


Uzun yıllardır ofis sektöründeki ihtiyaçları tedarik eden firmamız,  her türlü kırtasiye malzemesi konusunda da tedarikçi görevcini üstlenmektedir. Siz değerli müşterilerimize üst düzey bir hizmet vermek adına, bütün kurumların ihtiyacı olan kırtasiye malzemeleri çeşitlerini uygun fiyatlarda satışa sunuyoruz. Ürünleri siz sipariş verdiğinizde stok durumunuza göre en geç 2 iş günü içerisinde kargoya veriyoruz. Firmamız anlaşmalı kargo firması ile çalışmaktadır. Hızlı gönderim ile müşterilerimizin memnuniyetlerini sağlamaktayız. 


Neden Avrupa Tedarik? 


Biz firma olarak kaliteli ürünler üretmekteyiz. Kalitesiz ürünleri sürekli alıp zarara girmek, bütçenizde olumsuzluk yaratacaktır. Firmamızdan yaptığınız alışveriş sayesinde artık maliyetleriniz azalacak ve bu sayede tasarruf yapacaksınız. Kârlı alışverişin tek adresiyiz. Bu yüzden kesinlikle bizi tercih etmelisiniz.


Müşterilerimize uygun fiyatta kırtasiye malzemeleri sunmaktayız. Her bütçeye hitap eden firmamızdaki indirim ve avantajlardan yararlanmak için elinizi çabuk tutun ve ihtiyaçlarınızı ertelemeyin!


Kırtasiye ÜrünleriSitemizde ihtiyacınız olan tüm kırtasiye ürünlerini satın alabilirsiniz. Temel ihtiyaçlardan olan ürünlerden, kişiselleştirilmiş ürünlere kadar binlerce çeşit ile ofislerinize renk katabilirsiniz. 


Fax kâğıtları, 

Fotokopi kâğıtları, 

Karbon kâğıtları, 

Not kâğıtları, 

Zarflar, 

Ticari evraklar, 

Kartuşlar, 

Dosyalama ve Arşivleme, 

Halkalı klasörler, 

Evrak Rafları, 

Cetveller, İletki, 

Çizim Masaları, 

Hesap makinesi, 

Kalemler ve kalem çeşitleri, 

El işi ve okul malzemeleri, 

Sunum masaları, 

Tablolar, 


Silgi çeşitleri vb. ürünler kırtasiye ürün kategorileri arasında girmektedir.Sayfamızdan online olarak sipariş verebilirsiniz. Ödemelerinizi kredi kartı, EFT veya havale olarak yapabilirsiniz. Müşterilerimize geniş ödeme yelpazesi sunmaktayız. 


Ayrıca sayfamızdan yapacağınız alışverişlerinizde internet üzerinden 3D seçeneği ile ödeme yapabilirsiniz. SSL şifreleme sistemi ile kredi kartı ve kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır. İnternet sayfamız güvenli alt yazılımlardan oluşmuştur. 


Stoklarımızı sürekli sizlerin isteği doğrultusunda güncelliyoruz. Ofiste çalışanların ihtiyaçlarını, öğrencilerin okul için meydana gelen ihtiyaçlarını ve ayriyeten sevdiklerinize hediyelik almak istiyorsanız tamamen doğru adrestesiniz. 


Memnun ve Mutlu Müşterilerimiz Arasına Katılın


 Sadece satış yaparken müşterilerimiz ile ilgilenmiyoruz. Satış yaptıktan sonra da memnuniyetlerini veya şikâyetlerini öğrenmek için müşterilerimiz ile sürekli irtibat halinde oluyoruz. Bu da bizi diğer firmalardan ayırt eden bir özelliktir. 


Müşterilerimizin kırtasiye ürünleri taleplerini, diğer ihtiyaçlarla birlikte karşılıyoruz. 


İade Hakkında


İade etmek istediğiniz ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir. Mutlaka ambalajlı ve kutusu yırtılmamış olması gerekmektedir. Özelliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi maalesef kabul edilememektedir. 


Ürünlerin mutlaka orijinal faturası bulunmalıdır. İade edeceğiniz ürünler firmamız tarafından ayıplı bir şekilde gönderilmişse, iadenin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanacaktır. Ürünlerin koruma bandı çıkartılmamalıdır. Kullanılmadığı takdirde ürünlerinizin iadesi kabul edilecektir. 


Tüm Türkiye’de En Bol Kırtasiye Malzemesi Çeşidi Bizde..


Türkiye’nin 81 iline hizmet vermekteyiz. Firma olarak tamamen alanında uzman personeller ile çalışmaktayız. Çalışanlarımız disiplinli ve sorumluluk sahibi personellerden oluşmaktadır. 

Sektörde lider konumunda olmamızın en önemli sebebi müşterilerimizden gelen olumlu ve olumsuz yorumlardır. Onlardan gelen olumlu yorumlarla kendimizi geliştiriyor ve daha fazla çalışıyoruz. Gelen olumsuz yorumlarda ise asla onlara kızmıyoruz. 


Aksine eksikliklerimizi fark ettikleri için onlara teşekkür ediyoruz. Eksik yönlerimizin üzerine düşerek bu açığı kapatıyoruz. Ve böylece sizlere daha kaliteli ürünler üretiyoruz. Bu yüzden ürünleri aldıktan sonra lütfen bize geri dönüş yapınız. Olumlu ve olumsuz geri dönüşlerinizle daha da büyüyeceğiz. 


Bizlere Ne Zaman ve Nereden Ulaşacaksınız?


Bütün müşterilerimizin akıllarına takılabilecek bütün soru, öneri ve şikâyetlerinde 0212 216 25 50 numaralı telefonumuzdan veya iletişim formu üzerinden 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız en kısa sürede sizlere geri dönüş yapacaklardır. 


Müşterilerimize sektörde bu kadar firma arasından bizleri tercih ettikleri için çok teşekkür eder, kırtasiye ürünleri ve diğer çeşitlerle dolu reyonlarımızda keyifli alışverişler dileriz.