Bu site çerez kullanıyor.

Bu çerezlerin bazıları zorunludur, bazıları ise sitenin nasıl kullanıldığı hakkında fikir edinerek deneyiminizi geliştirmemize yardımcı olur.

Geçerli ayarları kabul et

Karton Bardak

17/08/2017 1 Yorumlar Gıda ve Sarf Ürünler,

Karton Bardak

 

İş yeri gibi kalabalık ortamlarda ihtiyaç duyulan içeceklerin hijyeninin sağlanması oldukça önemlidir. Klima gibi havalandırma sistemleri ile ortamdaki temiz hava sirkülasyonun da yetersiz kalmasına neden olmaktadır.

 

Bu durumun çözülmesi için gerekli olan temizliğin sağlanmasına bir nebze de olsa yardımcı olmak için ofislerde karton bardak kullanımı yaygınlaşmıştır. Birçok kişi karton bardakta içilen sıcak içeceklerin tadından haz etmez. Ancak her ne kadar temizlik sağlansa da tek kullanımlık karton bardakların kullanılması tercih edilirse sağlık açısından daha yararlıdır.

 

Pratik bir kullanım sağlayan karton bardaklar sayesinde sıcak ve soğuk içeceklerinizi hijyenik olarak tüketebilirsiniz.

 

Kaliteli Karton Bardak Çeşitleri

 

Karton bardaklarda kaliteli ürün tercih ettiğinizde içtiğiniz içeceklerdeki tat da düzelecektir. Bu yüzden karton bardak tercihiniz, özenle paketlenerek adresinize gönderilmektedir.

 

Firmamız değişik sayılardaki karton bardak ihtiyaçlarınızı en kısa sürede size göndermek için uygun fiyatlar, ekonomik sonuçlarla adresinize gönderilen ürünlerle ofis ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Sitemizden satın alabileceğiniz karton bardakların özellikleri;

  • 1. Hamur karton olmaları,
  • TSE ve ISO-9001 belgesine sahip olmaları,
  • Tek kullanımlık olmalarıdır.

 

Bakterilerin minimuma indirilmesi için gerekli olan hijyeni sağlayan karton bardaklar, çoklu adetli alımlarda çok ekonomik olarak satın alınabilmektedir.

 

Karton Bardak Kullanımı

 

Karton bardaklar, oldukça ekonomik olarak satın alınabilen ürünlerdir. Plazalar ve hastane gibi birçok yerde kullanılan karton bardaklar kullanılarak zaman kaybı yaşamadan ve hijyenik olarak içecek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Karton bardak kullanan birçok kişi gibi siz de çok sayıda sipariş vererek, bu ihtiyacınızı ekonomik olarak karşılayabilirsiniz.

 

Hızlı Gönderi Çözümleri

 

Karton bardak kullanıyor ve sipariş vermek istiyorsanız, hızlı kargo çözümlerimizle her zaman ihtiyaçlarınızı en kısa sürede karşılıyoruz. Stoktan hızlı gönderi yaparak adresinize ulaşan karton bardak ve diğer ofis malzemelerini aynı gün kargo imkanıyla gönderiyoruz.

 

Su, enerji ve zaman kaybı yaşamamanız için en iyi çözümlerden olan karton bardak çeşitleri, adresinize teslim edilerek ofisiniz için gerekli olan diğer ürünlerle birlikte günlerce beklemenize gerek kalmadan satın alabilirsiniz. Ofis ihtiyaçlarınızın adresi olan Avrupa Tedarik ile her zaman ihtiyacınız olan ürünleri kısa sürede satın alabilirsiniz.