Bu site çerez kullanıyor.

Bu çerezlerin bazıları zorunludur, bazıları ise sitenin nasıl kullanıldığı hakkında fikir edinerek deneyiminizi geliştirmemize yardımcı olur.

Geçerli ayarları kabul et

Jacobs Monarch

17/08/2017 0 Yorumlar Gıda ve Sarf Ürünler,

Jacobs Monarch

 

Jacobs’un dolgun granül yapısıyla yoğun kahve aroması taşıyarak aynı anda yumuşak bir içim de sunan Jacobs Monarch, filtre kahve severler tarafından hemen hemen en çok tercih edilen kahve çeşididir. Aromaya zarar vermeden dekafeinize yöntem / kafeinsiz yöntemi kullanarak hazırlanmaktadır. Bu işlem aromaya zarar vermeden kafein ve diğer canlandırıcı maddelerin kahveden ayrılması anlamına gelir.

 

Yorgunluğunuzu Jacobs Monarch İle Unutun!

 

Canlılık veren maddelerin azaltılarak hazırladığı Jacobs Monarch, kısacası kafeinsiz kahvedir. Kahve çekirdekleri kavrulmadan önce su buharından geçirilmesi yöntemi ile tamamen kafeinden arındırılarak elde edilir. Kafeinsiz tadı olmaz vb. şeyler düşününler için Jacobs Night&Day ürünlerinde kesinlikle kahvenin tat ve aromasından ödün verilmez.

 

Jacobs Monarch ile Gününüzün Tadını Çıkarın

 

Yeşil zemin üzerine altın sarısı şerit kullanılarak hazırlanan şık bir paketlemeye sahip olan Jacobs Monarch, tüketicilerden tam not almıştır. Gerek aroması ile gerekse hazırlandığında etrafına yaydığı o güzel kokusu ile kahvenin en baştan çıkarıcı halini kahve severlere sunmaktadır.   

 

Jacobs Monarch Nasıl Hazırlanır?

 

Filtre kahve tadında ve birazda Türk kahvesini anımsatan Jacobs Monarch, yüzde 85 çözünebilir yüzde 15 öğütülmüş kahvedir. Yoğun ve aynı zamanda kafeinsiz bir aromaya sahip olan Jacobs Monarch hazırlanırken beyazlatıcı kremaya veya süt tozu olarak bilinen yan ürünlere gerek yoktur. 1 bardak kaynar suyun içerisine 1 tatlı kaşığı koyduğunuz Monarch ile kahve zevkinin doruklarını yaşayabilirsiniz. Kahvenin su ile çözünmeye başladığı anda etrafına aydığı koku ile büyülenerek kendinizi bambaşka atmosferlerde hayal edebilirsiniz.

 

Not: Jacobs Monarch, tercihe göre su yerine süt ile de tercih edilebilir. Süt ile hazırlandığında daha yumuşak bir tat elde edebilirsiniz. Ancak yoğun aromalı ve yumuşak içimli bir kahve içmek istiyorsanız, kesinlikle kaynamış sıcak su ile hazırlamalısınız.

 

Jacobs Monarch Ürünleri

 

Hemen hemen her bütçeye uygun olarak paketlenen Jacobs Monarch, farklı boyutları ile kahve severlere tercih sunmaktadır. 2 gramlık tek içimlik paketlerinden 500 gramlık paketlerine kadar geniş bir yelpazeye sahiptir. 50 ve 100 gramlıklarda kavanoz halinde de alabileceğiniz Jacobs Monarch ile filtre kahve aile boyu mutluluk yaşayabilirsiniz.