Bu site çerez kullanıyor.

Bu çerezlerin bazıları zorunludur, bazıları ise sitenin nasıl kullanıldığı hakkında fikir edinerek deneyiminizi geliştirmemize yardımcı olur.

Geçerli ayarları kabul et

Caffeo Filtre Kahve Kağıdı

17/08/2017 0 Yorumlar Gıda ve Sarf Ürünler,

Caffeo Filtre Kahve Kağıdı

 

Ofis yaşamında kahve tüketimi oldukça yaygındır. Bu nedenle ihtiyaç duyduğunuz her an bu ürünlerin tüketimi konusunda ihtiyacınız olan malzemeleri seçmeniz oldukça önemlidir.Kahve denildiğinde kahve filtresi kullanımı şarttır. Bu ürünler arasında yaygın olarak tercih edilen Caffeo filtre kahve kağıdı ile kolayca kahvelerinizi demleyebilirsiniz.

 

Caffeo Filtre Kağıdı Özellikleri

 

1x4 ölçülerine sahip olan ve huni biçiminde olan kahve kağıdı aşağıdaki özelliklere sahiptir.

  • Her pakette 4 numara 80 adet filtre kahve kağıdı bulunur.
  • Ekstra ince dokuya sahiptir, kahvenin aroması net hissedilir.
  • Tüm kahve makinelerinde kullanılır.
  • Yırtılma riski minimum seviyededir.
  • Çift dikişli bir mekanizma ile dikilmiştir.
  • Kimyasal kullanılmadan üretilmiştir.

Kahve kağıdı satın aldığınızda 2 yıllık garantili bir şekilde ürünün herhangi bir hasarı olması durumunda iade garantili olarak alabilirsiniz.

 

Farklı Özelliklere Sahip Filtre Kağıtları

 

1/3 ya da ¼ özelliklere sahip olan Caffeo filtre kahve kağıdı çeşitleri ile ofislerinizdeki kahve makinelerinde en iyi performansı sağlayabilirsiniz. Filtre kağıdı kullanarak en lezzetli kahveleri üretmeniz mümkün olmaktadır. Kaliteli kahveleri kullanarak istediğiniz zaman kahve keyfinizi en iyi şekilde yudumlayabilirsiniz.

Ekonomik fiyatıyla toplu alımları da en iyi şekilde karşılayabileceğiniz Caffeo ürünleri, yoğun tüketimlerin karşılanması için oldukça idealdir.

 

Kaliteli Kahve İçin!

 

Kaliteli kahve keyfinizi yaşamak için, her yudumda o güzel kokuyu ve aromayı hissetmek için siz de sınırlarınızı zorlamadan lezzetli kahveler elde edebilirsiniz.

Evimizden daha fazla zamanımızı geçirdiğimiz ofislerde kahve keyfini doyasıya yaşamak için, siz de kahve makineniz için uygun olan bir filtre tercih edebilirsiniz. Kaliteli ve taze çekilmiş kahvelerle zihninizi berraklaştırırken, taze kahve kokusunu da doyasıya içinize çekebilirsiniz.

 

Kahve Makinesi ve Aksesuarları

 

Avrupa Tedarik olarak ofisinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayarak sizin için ekonomik çözümler üretiyoruz. İlgili ürün olan Caffeo filtre kahve kağıdı ve diğer çeşitlerimizi 16:00’ya kadar verilmesi durumunda aynı gün kargoya veriyoruz.

Sizi günlerce bekletmeden, stoktan hızlı gönderi yaparak ihtiyacınız olan her türlü malzeme ve elektronik aleti satın alabilmeniz için sürekli güncellenen ürünlerimizle, kısa sürede ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.