Çöp Konteyneri

 

Ev ve iş yerlerinde çöp depolamak büyük bir önem taşır. Kötü kokular ve kötü görünümün önüne geçecek olan özelliğe sahip olan bir çöp konteyneri kullanmak iç ve dış mekanlar için önemlidir. 


Değişik boyutlarda satın alabileceğiniz iç ve dış ortamlarda kullanılacak olan konteynerlar, Avrupa Tedarik güvencesiyle sizi atık depolama derdinden kurtarıyor. Görünüm olarak farklı renk seçenekleri ve değişik özellikleri bulunan konteyner çeşitleri:


120 litre,

240 litre,

660 litre,

770 litre,

1100 litre boyutlarında olan, geniş renk seçeneklerine sahip konteynerlerdir. 


Konteynerlerde Canlı Renkler 


Avrupa Tedarik, kurumsal tedarik ihtiyaçlarınızı en hızlı şekilde karşılayan ve yıllardır sektörde lider konumda hizmet veren bir şirket olarak hayatına devam etmektedir. 


Sıkıcı renklerden sizi kurtaran ve şirket profilinize uygun renk seçenekleri sunan konteyner çeşitleri, her zaman beğeninizi kazanacak olan zengin model ve renklerde satışa sunulmaktadır. Stoktan hızlı gönderimle sahip olacağınız bu ürünler, tekerlekli özelliklere sahip olduğu için yer değiştirmeniz de kolay olmaktadır. 


Çöp depolamak için poşetli ya da poşetsiz olarak kullanacağınız ürünler, A kalite ürünler olup, yıllarca kullanabileceğiniz sağlamlıktadır. Ayrıca dış etkenlere de üstün bir dayanıklılık göstermektedir. 


Renk Seçenekleri 


Çöp konteynerlerinde renk alternatifi sunan Avrupa Tedarik, sarı, kırmızı, yeşil, mavi, gri ve turuncu renklerle her türlü tasarıma uyum sağlamaktadır. 


Dış mekanlarınızda görsel olarak rahatsız edici olmayan çöp konteynerleri ile daha iyi görünen atık alanlarına sahip olabilirsiniz. Isıya ve yağmura dayanıklı olan konteynerler, hızlı kargo seçenekleriyle adresinize teslim edilmektedir. Sadece kurum içi değil, kurum dışında da kalitenizi göstermek istiyorsanız, birbirinden şık renk seçenekleriyle iş yerinizin ya da evinizin dış mekanlarını da aydınlatabilirsiniz. 


Ofis ihtiyaçlarınız için kurumsal tedarik hizmeti alabileceğiniz firmamız, sizin için en modern ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir.