Sağlık Gereçleri

Göster:
Sırala:

Art Destekli Kaydırmaz Ayak Tabanlığı

Art Destekli Kaydırmaz Ayak TabanlığıAyak şeklinizin bozulmasını önleyecek tabanlık! Ayak şekli bozukluğundan kaynaklı rahatsızlıkları önl..

11,41 TL Vergiler Hariç: 9,67 TL

Ayak Bunyon Koruyucu 2 Parmağa Geçen Makaralı Set Ten Rengi

Makaralı 2 Parmağa Geçen Ayak Bunyon KoruyucuAyak sağlığınızı korumanıza yardımcı olacak bunyon koruyucu! Ayağınızdaki hallux valgus deformesi o..

7,89 TL Vergiler Hariç: 6,69 TL

Ayak Bunyon Koruyucu Makaralı Set

Ayak Bunyon Koruyucu Makaralı SetTıpta hallux valgus deformesi olarak geçen ayak başparmağının yan tarafında oluşan çıkıntıyı önlemek amaçlı kullanı..

8,61 TL Vergiler Hariç: 7,97 TL

Ayak Nasır Koruma 6 lı Delikli

Delikli Ayak Nasır KorumaAyağınızdaki nasırları korumak için kullanacağınız yastıklar! Ayağınızda oluşan yaraları, nasırları korumak ve iyileşme..

6,84 TL Vergiler Hariç: 6,34 TL

Ayak Nasır Önleyici Silikon Ped (2 Adet) U00

Çekiç Parmak YastığıÇekiç parmak rahatsızlığı olanlar silikon yastıkla iyileşeceksiniz!Küçük ayakkabı giymeden ya da kasların gevşek olmasından ka..

9,65 TL Vergiler Hariç: 8,93 TL

Ayak Parmağı Kemik Koruma Silikonu

Ayak Parmağı Kemik Koruma SilikonuAyak parmağınızdaki kemik bozukluklarınızı gidermede yardımcı olacak koruyucu! Ayak parmaklarınızda oluşan kem..

7,89 TL Vergiler Hariç: 6,69 TL

Ayak Parmak Koruyucu 2li Gece Bunyonu

Ayak Parmak Koruyucu 2li Gece BunyonuTıpta hallux valgus deformesi olarak geçen ayak parmağının yan tarafında oluşan çıkıntıyı önlemek amaçlı kullan..

19,14 TL Vergiler Hariç: 16,22 TL

Ayak Vurma Önleyici Silikon Pedler (6 adet) U97

Ayak Koruyucu Ped: Silikon Ayak Yastığı (6 Adet).Yeni alınan bir ayakkabının oluşturduğu en büyük sorun ayakkabı vurmasıdır.Ayakkabı içine farklı ..

8,61 TL Vergiler Hariç: 7,97 TL

Bokoma Kafa Masaj Aleti

Müthiş bir kafa masajı sizi bekliyor. Göründüğünden çok daha etkili bir ürün karşınızda duruyor!Bokomayı kafanıza yerleştirip kafa derinize yavaş..

3,06 TL Vergiler Hariç: 2,60 TL

Bunyon Başparmak Koruyucu

Bunion Başparmak KoruyucuAyak başparmağını doğal olmayan bir pozisyonda sıkan dar ve sivri burunlu ayakkabıların uzun süre giyilmesi sonucunda ay..

8,59 TL Vergiler Hariç: 7,28 TL

Buz Torbası Stokta Yok

Buz Torbası

Buz TorbasıAğrılarınızı gidermede kullanacağınız Buz Torbası! Rüzgarda çarpıldınız, akşamdan kalmasınız ya da ayağınızı burktuğunuzda buz ile ko..

15,61 TL Vergiler Hariç: 13,23 TL

Çekiç Parmak Yastığı

Çekiç Parmak YastığıÇekiç parmak rahatsızlığı olanlar silikon yastıkla iyileşeceksiniz!Küçük ayakkabı giymeden ya da kasların gevşek olmasından ka..

8,61 TL Vergiler Hariç: 7,97 TL

Dijital Ateş Ölçer Termometre

Yıllarca civalı cam termometreler sağlık dolaplarının vazgeçilmeziydi. Bugün bunların yerini dijital termometreler aldı.Dijital termometreler vücut ..

6,85 TL Vergiler Hariç: 5,81 TL

Dik Durmayı Sağlayan Korse Posturex

Bilgisayar başında oturup çalışmaktan sırtınızda kambur oluştuysa Dik Durmayı Sağlayan Korse tam size göre...!Duruş bozukluklarının düzeltilmesi i..

31,41 TL Vergiler Hariç: 29,08 TL

Dik Duruş Korsesi Chest Belt

Özellikle gelişme çağındaki çocuklarda sırt eğrilikleri, duruş bozukluklarının düzeltilmesinde ve yanlış oturma şekline karşı uyarıcı olarak kullanılı..

6,84 TL Vergiler Hariç: 6,34 TL

Ear Cleaner Vakumlu Kulak Temizleme Cihazı

Kulak Temizliği Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!Kulak temizliği günlük hayatımızın vazgeçilmezlerinden biri. İşitme ve denge işlemlerinin kesintisiz bi..

13,15 TL Vergiler Hariç: 12,18 TL